Wat kost 1 1 dieet?
Normaliter begin je in een stap waarbij je drie maaltijden van Het 1 op 1 Dieet gebruikt. Dit is vanaf € 66,15 per week incl. de begeleiding. Mocht je in een andere stap beginnen waarbij je twee maaltijden van Het 1 op 1 Dieet gebruikt dan zijn de kosten vanaf € 44,10 per week incl. begeleiding. Lees verder »
Wat kost 1 op 1 dieet?
De maaltijdproducten In Stap 1 t/m 3 heb je per dag 3 maaltijdproducten van Het 1 op 1 Dieet nodig. Per week is dit vanaf €66,15. Voor Stap 4 en 5 heb je 2 maaltijdproducten van Het 1 op 1 Dieet nodig. De kosten per week zijn vanaf €44,10. Lees verder »
Wat kost een Cambridge dieet per week?
Kosten per week zijn v.a. € 44,10. Vanaf stap 6 en 7 heb je 1 maaltijdproduct nodig. Kosten per week zijn v.a. € 22,05. Lees verder »
- Wat kost 1 1 dieet?
- Wat zijn de kosten van Het 1 op 1 Dieet?
- Waarom vertrok Ferdinand Magellaan op ontdekkingsreis?
- Waarom vertrok Ferdinand Magellaan op ontdekkingsreis?
- Wat was het doel van Ferdinand Magellaan's tocht?
- Wat was het doel van Ferdinand Magellaan's tocht?
- Wat is een ander woord voor helaas?
- Wat is helaas voor een woord?